Kiwi standing on oval

+421 948 900 801 / Ul. L. Svobodu 11, Malinovo 90045 / dnes sa neordinuje

Header logo

Prijímanie nových pacientov

Ak sme Vás zaujali a chceli by ste, aby sa o zdravie Vašich najmilších staral náš team, treba uskutočniť nasledujúce kroky:

Prihlásenie novorodenca:

V prípade, že ste sa stali šťastnými rodičmi a chceli by ste k nám prihlásiť Vášho novorodenca, odporúčame Vám dohodnúť sa s pediatrom ešte pred narodením bábätka, aspoň telefonicky, aby sme si Vás mohli zapísať a poskytnúť Vám základné informácie. V pôrodnici nahlásite našu ambulanciu, resp. meno lekára. Po prepustení sa nám obratom ohlásite, resp. odovzdáte prepúšťaciu správu a objednáte sa na prvé vyšetrenie novorodenca. Je potrebné čím skôr vybaviť pre novorodenca rodný list a zdravotnú poisťovňu. Najlepšie, ak ocinko vybaví, kým je ešte mamička v nemocnici ☺

Prihlásenie dieťaťa:

V prípade, ak už patríte k inému pediatrovi a chceli by ste prestúpiť, potrebujete od nás vypísať výmenný lístok, že Vaše dieťa si preberáme do starostlivosti. Nakoľko sa jedná o dlhodobú spoluprácu, preferujeme osobný kontakt, kedy sa aj zoznámime. Následne lístok odovzdáte Vášmu pediatrovi osobne (alebo poštou), ktorý nám poštou pošle zdravotnú kartu Vášho dieťaťa. Následne Vás zavoláme na vstupnú preventívnu prehliadku, kde si prediskutujeme zdravotný stav a podpíšeme zmluvy.

Odhlásenie dieťaťa:

Ak sa z akýchkoľvek dôvodov potrebujete preradiť do evidencie iného pediatra, nebudeme Vám v tom brániť. Postup je podobný ako v predchádzajúcom bode. Potrebujeme od nového pediatra lístok, že si Vás želá zaradiť do evidencie. Následne mu zdravotnú kartu pošleme poštou do 7 dní. Zdravotná karta sa nevydáva do rúk pacienta!

Pripájam metodické usmernenia:

Vydávanie zdravotnej dokumentácie Zmena lekára

Prosíme milých pacientov, ak majú možnosť, aby si pred prvou vstupnou návštevou vytlačili a vyplnili zdravotný dotazník.

Zdravotný dotazník